امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با سلام و احترام

      در این قسمت مطالب مرتبط با سیستمهای امنیتی، حفاظتی و نظارتی در دسترس شما بازدیدکننده گرامی میباشد، خواهشمندیم در صورتیکه مطالب قابل درج در این قسمت در اختیار دارید، با ثبت نام در سایت و ارسال آن، اجازه درج مطلب را با نام و لینک خودتان بما بدهید.

از جدول، روی مورد دلخواه کلیک بفرمایید

 

 


 آموزش مراحل نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی و حفاظتی خانگی

      در این آموزش قصد داریم بصورت خیلی کلی و اجمالی، مطلب فنی مربوط به مراحل نصب و راه اندازی سیستمهای امنیتی، حفاظتی از قبیل بردهای اصلی و مرکزی سیستم، آشکارسازهای مختلف جهت شناسایی عوامل که موجب بروز خطر در محل سکونت میشود(مانند شکسته شدن شیشه، باز شدن دربها و پنجره ها و … )به طور اجمالی آشنا شوید. از شما تقاضا میکنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

• نصب قسمت و برد مركزي سيستم

      مرکز فرماندهی و مغز متفکر! سیستم امنیتی، حفاظتی محل زندگی شما تابلوی کنترل مرکزی سیستم منصوبه شماست.کلیه پالس و سیگنالهایی که چشمی های راداری که در نقطه به نقطه منزل نصب شده است به این تابلو اتصال دارد. این قسمت میبایست الزاما در کنار منبع تذیه نصب گردیده و به یک رشته تلفن (ترجیحا خط ثابت) وصل باشد تا به بهترین شلک ممکن از یک سیستم کارآمد بهره برداری نمود.

• نصب حسگر براي دربها

      نصب هرگونه سنسور یا زنگ خطر برای درب خانه جهت جلوگیری از ورود سارق، تنهها باعث فراری دادن فرد سارق میشود، در صورتیکه سیستم منصوبه شما فعال باشد در مقابل هرگونه فعالیت، حرکت و یا ضربه فعال میگردد و محل استقرار آن باید در جایی بدون حرکت که در دید هم نباشد در نظر گرفته شود، این تجهیزات میبایست از هرگونه آلودگی و کثیف شدن در امان باشد تا ضریب ایمنی کارکرد در بالاترین وضعیت ممکن باشد.


• نصب حسگر براي پنجره ها

      نصب سنسور و حسگر برای پنجره ها، امنیت محل مسکونی را بالا و خطر سرقت را کاهش میدهد و باعث اینجاد محل امن برای شما میگردد. بهیچ وجه فراموش نکنید که کلیه سیگنالهای سنسورها باید کاملا به برد اصلی سیستم متصل باشند.

 سيستم ایمنی در برابر شكسته شدن شيشه

      در اماکنی که احتمال شکسته شدن شیشه توسط سارق محتمل است هم باید حسگرهای ایمنی نصب شود تا در زمان شکستن شیشه، سیستم فعال و آژیرهای خطر بصدا در آیند. در مورد حسگرهای ایمنی در مقابل شکسته شدن شیشه نیز باید اطمینان حاصل کنید که حسگرها مانند سایر تجهیزات به برد اصلی سیستم متصل شده اند.

 آزمایش و تست  سیستم امنیتی بعد از نصب:

  سیستم نصوبه بعد از نصب و راه اندازی میبایست از نظر نحوه عملکرد و میزان حساسیت و هوشیاری تست و آزمایش شود. در صورت لزوم مقدار حساسیت آن باید تنظیم و بازدید شود.