• ARVINBANAPAD@GMAIL.COM

  • تلفن : ۳۱-۳۷۷۱۶۶۳۰ -۰۲۵ همراه ۶۴۷۰ ۴۵۱ ۰۹۱۲

  • ساعت کار :۸ صبح تا ۲۰:۳۰ عصر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

منشوراخلاقی شرکت آروین بناپاد

   شرکت آروین بناپاد به عنوان يکی از شرکتهایی که در زمینه سیستمهای ایمنی، حفاظتی و نظارتی { با توجه به اساسنامه شرکت} تأسيس گرديده، در قالب يك شرکت سهامی خصوصی موظف به رعايت دستورات و قوانین، اصول و موازين اخلاقي، فريضة مهم تكريم ارباب‌رجوع و جلب رضايت یکایک مشتريان با تأسي از تعاليم آسماني شریعت مقدس اسلام و مذهب شیعه اثنی عشری مي‌باشد و تحقق اين امر را به عنوان امری ‌اجتناب ‌ناپذير در مسير اهداف عاليه کشور عزيزمان ايران به شمار آورده ، بر اساس اصل مشاركت، تمامي پرسنل خود را در اين امر مهم، سهيم و مسئول مي‌داند. بر همين اساس خود را متعهد ‌دانسته كه اخلاق حرفه‌اي را با لحاظ نمودن اصول مندرج در اين منشور، به نحو احسن انجام دهد .لذا منشور اخلاقی خود را مشروحا باستحضار میرساند:

۱- خـــــود را با شخصیت حقوقی متـــــعـــهد به انجـــــام فـــراميــن الهــــــي دانســتـــــه، در ايــــن مسيــــر، كمتــــريــــن كوتــــاهي بـــه عمــــل نیاورده ارباب رجوع و مشتریان گرامی را سرمایه های اصلی خود بحساب می آورد لذا رعایت حقوق مادی و معنوی آنها واجب و لازم الاجرا است.

۲- کالاهای عرضه شده در این شرکت تماما دارای استانداردهای لازم از مراجع ذیصلاح بوده تحت نظارت مستمر مدیریت شرکت از لحاظ رعایت کیفیت های همه جانبه از نظر مرغوبیت و سایر شرایط چون بسته بندی خوب و تهیه بروشور و معرفی تولیدات وتبلیغات لازمه و…که مستحضرید فراهم می شود.

۳- کلیه عملیاتهای اجرایی در این شرکت بر پایه رعایت آخرین استانداردهای لازم انجام و به اتمام میرسد. تلاش مستمر داریم تا محصولات و خدمات خـود را با كيـــــفيت مطلــــــوب و به شيــــوه اي مناسب و نــــــوين در اختيار مشتريان شـرکت قرار دهم.

۴- میبایست با رعايت اصول صرفه جويي و پرهيز از تجمل گرايي و هزينه هاي غيرضروري در استفاده از منابع و امكانات موجود و سرمایه مشتریان که نزد ما محفوظ خواهد بود قيمت تمام شده محصولات و خدمات خود را كاهش دهيم. و به بهترین شیوه در کمترین زمان پاسخگوی مشتری خود باشیم.

۵- برخورد شایسته در این شرکت با ارباب رجوع و تلاش در شناسائی مشتریان خوب و خوش حساب در موفقیت مادی و معنوی شرکت بسیار موثر است زیرا باعث میگردد میزان در آمد متناسب با میزان فروش بالا رود و نهایتا سبب موفقیت هرچه بیشتر شرکت را فراهم می آورد.

۶- خود را در مقابل تمــــامي اشخـــــاص حقيقي و حقوقي، كه در جایگاه مشتري و ارباب‌رجوع با شرکت به تعامل مي پردازند، مسئول و پاسخگو دانسته مشتريان را سرمايه هاي واقعي شرکت می دانیم و منافع شرکت را در منافع مشتريان و اهداف شرکت را در اهداف توسعه کاری جستجو میکنیم.

۷- در انجام امـور محـوله با رعـايت منــــافع مشتریان گرامی و شرکتهایی که افتخار داشتن مجوز نمایندگی از آنها را داریم در جــــهت منــــافع ملــــي و مصـــــالح کشــــور عزيـــــزمان ايـــــران كوشــــــا هستیم.

۸- همواره حق با مشتري ميباشد و ميبايد از رضايتمندی مشتريان گرامی به سمت خرسند نمودن ایشان حركت کرد چرا کهمشتري يك شريك تجاري است كه ممكن است تا سالهای مدید موجب ايجاد يك رابطه مستمر شود و از کنار این رابطه هردو طرف سودمند شوند. لذا زماني از فروش به يك مشتري خرسند و راضی هستیم كه اين معامله رضایت دو طرفه را در پی داشته باشد.

۹- فرهنگ پاسخگو بودن در مقابل مشتری را از بسترهای تعالی شرکت دانسته اعتقاد داریم امانتدار مشتریان خود هستیم بنابراين تلاش مي نماييم به شيوه مطلوبي حافظ اسرار و مستندات محرمانه آنها باشيم.

۱۰- دريافت هر گونه انتقاد، اظهارنظر و پيشنهاد از سوي همكاران و مشتريان را مشتاقانه ارج نهاده و از آن به عنوان زمينه ساز رشد و ارتقاي خود و شركت استفاده مينماييم.

با احترام، مدیرعامل شرکت آروین بناپاد

امیرحسین زین العابدینی

آدرس

آدرس :

قــم، بلوار ۵۵ متری عماریاسر، بین کوچه ۱۶ و ۱۸ پـلاک ۷۰

تلفن :

۳۱  و  ۳۷۷۱۶۶۳۰ - ۰۲۵

اتوفاکس :

۳۷۷۰۳۲۳۰ - ۰۲۵

همراه :

۶۴۷۰ ۴۵۱ ۰۹۱۲

ایمیل:    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

تصویر

دست در دست هم دهیم به مهر

میهن خویش را کنیم آباد

خبرنامه

لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار دنیای صنعت ایمنی حریق، موارد زیر رو برای ما ارسال بفرمایید... متشکریم
ثبت

منو اصلی لندر